ANASAYFA » Haberler » (ABYB) Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih ERGÜL'den açıklama
(ABYB) Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih ERGÜL'den açıklama
ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ İZMİR’DE DÖRDÜNCÜ ŞUBESİNİ KURUYOR. ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİMİZ ÜLKE SATHINA YAYILARAK GÜNDEN GÜNE GÜÇLENİYOR VE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR. İZMİR BAYRAKLI VE KARŞIYAKA İLÇELERİ ŞUBELERİNİ OLUŞTURMAK AMACIYLA, GENEL MERKEZ KARAR YÖNETİM KURULUMUZ, ABYB BAYRAKLI ŞUBE BAŞKANLIĞI İÇİN YILMAZ YURTSEVER’E, KARŞIYAKA ŞUBE BAŞKANLIĞI İÇİN DE CEYDA AKDEMİR ÖVEZ’E ŞUBE KURULUŞ YETKİSİ VERDİ.

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih ERGÜL yaptığı açıklamada:

        “Genel Merkezimiz, tüm Anadolu’yu kucaklayacak olan şube kuruluşlarına tam gaz devam etmektedir.

        İlkelerimiz tüzüğümüzde bellidir. İnançlarımızdan taviz vermeden, dürüst, ilkeli, etik olmayı, gazetecilik ve yayıncılık kurallarına uymayı kendine ilke edinen, tüm basın mensubu arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz.

        Dik duruşunu halkından alan, düşüncelerini, amaçlarını, hizmetlerini hiçbir şahsi çıkar gözetmeden fedakârca yapmaya talip, hizmette dürüstlüğü, dostlukta vefayı, birlik ve beraberlikte kardeşliği öne çıkaran, Devletine milletine saygılı, elindeki yetkiyi silah olarak kullanmayan, milletin gözü kulağı olduğunun her zaman farkında olan, hizmet sevdalıları ile yolumuza devam ediyoruz.

        Bayraklı ve Karşıyaka Şubelerimiz Birliğimize güç katacaktır. Bizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inancım tamdır. Yeni şubelerimizin teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim.”dedi.

Tüm Haberler için tıklayınız »