ANASAYFA » Haberler » ABYB Yönetiminde değişiklik
ABYB Yönetiminde değişiklik
Nihat Sönmez ve Hüseyin Akın, ABYB Merkez Karar Yönetim Kurulu üyeliğine,Zeki Bostancı Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.Kahramanmaraş Şubesi feshedildi.
ABYB Yönetiminde değişiklik

Anadolu Basın Yayın Birliği son yaptığı Yönetim Kurulu toplantısında, tüzük gereği 3 defa yönetim kuruluna katılmayan Önder Yavaş'ın yönetim kurulu üyeliğinin düşürülmesiyle, yedeklerden Hüseyin Akın yönetim kurulu üyeliğine getirildi. 
 
İşlerinin yoğunluğundan dolayı Genel Başkan Yardımcılığından istifa eden İsmail Ekleş'in yerine Nihat sönmez yönetim kurulu üyeliğine getirildi.Ayrıca Önder Yavaş'ın uhdesinde bulunan, sosyal işler ve sosyal tesisler kurma danışma kurulu başkanı olarak Nihat Sönmez görevlendirildi.

ABYB Yönetim Kurulunca , Yönetim Kurulu üyesi olan Zeki Bostancı'nın İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilme kararı alındı.

Ayrıca Kahramanmaraş Şubesi de feshedildi.

 Genel Başkan Salih Ergül yaptığı açıklamada:

"Genel Merkezimizin Ankara'ya taşınması ile tüzüğümüzü de değiştirdik. Yeni tüzüğümüz gereği, üç defa yönetim kuruluna katılmayan Yönetim Kurulu üyesinin üyeliği düşüyor.Onun için bazı arkadaşlarımız görev değişikliğine tabi tutuldular.

 Görevden alınan  veya istifa eden arkadaşlarımızın üyelikleri devam etmektedir. Kendilerine şimdiye kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Yeni görevlendirilen arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum" dedi.
Tüm Haberler için tıklayınız »