ANASAYFA » Haberler » ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİNDEN DUYURU
ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİNDEN DUYURU
Anadolu Basın Yayın Birliği olarak, aylık yayınlayacağımız ve Türkiye geneline dağıtacağımız bir Gazete çıkarma hazırlığımız son aşamaya gelmiştir. İki bin adet basılacak olan gazetemizin adı: ” ANADOLU GÜNEŞİ “olacaktır.

Gazetemizde köşe yazacak olan arkadaşlarımız ile haber ve reklam yayınlatacak olanlar, Genel Başkan Salih Ergül’e müracaat etmeleri gerekmektedir. Ayrıca isteyen şubelere sayfa vermek suretiyle de, şubelerimizin bulundukları illeri tanıtmaları sağlanmış olacaktır.

Gazetemiz her ayın 10 unda çıkacaktır.Gazeteye haber,reklam ve köşe yazısı gönderecek olanlar her ayın 1.inde  abyb@abyb.com.tr ve ergulsalih2009@hotmail.com adreslerine ellerindeki doneleri gönderecekler,Yayın Kurulu ve Genel Başkan tarafından denetlendikten sonra gerekli görülenler yayınlanacaktır.

Daha detaylı bilgi almak isteyenler www.abyb.com.tr sitemizdeki Başkana Mesaj bölümüne yazabilirler.

Gazetemiz,  Birliğimizin sitesi olan www.abyb.com.tr adresinden de tıklamak suretiyle okunacak ve yine gazetedeki haberlerden gerekli görülenler, facebook “ abyb Denizli” sayfamızda paylaşılacaktır. Tüm üyelerimize ve şubelerimize duyurulur.

  

                                   ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ

                                                   GENEL BAŞKANI

                                                     SALİH ERGÜL

 

Tüm Haberler için tıklayınız »