ANASAYFA » Haberler » ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ AYLIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI.
ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ AYLIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI.
Anadolu Basın yayın Birliği genel merkez karar yönetim kurulu aylık toplantısı yapıldı. Toplantıya sosyal aktivitelerin yapılmasına hız verilmesi ve (AB)Avrupa Birliği Projelerinden yararlanılması için projeler üretilmesi ve müracaatın yapılması yönünde önemli kararlar alındı.

               GENEL MERKEZİ DENİZLİ'DE BULUNAN ANADOLU BASIN YAYIN BİRLİĞİ AYLIK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Merkez Karar Yönetim Kurulu aylık toplantısı Genel Merkez toplantı salonunda gerçekleşti. Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantıda, sosyal aktivitelerin yapılmasına hız verilmesi ve (AB)Avrupa Birliği Projelerinden yararlanılması için projeler üretilmesi ve müracaatın yapılması  yönünde önemli kararlar alındı.

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkanı Salih ERGÜL  toplantıyı değerlendirdi.

ERGÜL:

“Alınan kararlar içinde  üyelere konut edindirmek için kooperatif kurulacak.Sosyal tesisler kurulacak ,sosyal aktiviteler için sanatsal  gruplar oluşturulacak.Yılbaşında bir bülten çıkarılacak.İstekte bulunan her şubeye sayfalar ayırmak suretiyle, Türkiye geneline hitap edecek  bir gazete çıkarılacak ve İnternet Tv oluşturulacak.”dedi.

Toplantıya Genel Başkan Salih ERGÜL,Genel Sekreter Nuray Pakatcı,Genel Başkan  Yardımcıları Yılmaz AKGÜN,Soner DEMİRÖZ,Adnan ÇEVİK ve Turgay KOÇYİĞİT ile Yönetim kurulu üyesi  Önder YAVAŞ, Demirci Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyesi Kamil AKYOL katıldılar.

İzmir ,Uşak ve Demirciden,Gazeteci-Yazar-Organizatör-ve Sanatçılar katıldı. Sanatçı Hurşit ÇAKIR Grup S.İ.S , Yazar Selma Maden AVCU,Medya iletişim koordinatörü Zeynep ÖNCÜL katılımcılar arasındaydı.

Saat 14.00 da başlayan toplantı akşam saatlerine kadar devam etti.Sanatçı ve yazarların eserlerini imzalamaları ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle  toplantı sona erdi.

 

Eklenmiş Dosyalar: , , , , ,
Tüm Haberler için tıklayınız »